צילומי משפחה

צילום משפחה נועד לשתף את כל בני המשפחה בחוויה משותפת ועוצמתית המנציחה את הרגע ומייצרת דימויים משפחתיים שיישארו לכם לעד כמזכרת מוחשית וכחווייה משפחתית.
בסטודיו תמצאו רקעים ואביזרים שונים בהם תוכלו לעשות שימוש. כמו כן תוכלו להביא חפצים אישיים שחשוב לכם להצטלם עמם.
גם חיית המחמד מוזמנת לקחת חלק בצילום המשפחתי, שהרי היא גם חלק מהמשפחה.

צילום משפחה נעשה באווירה רגועה, משוחררת וכייפית. אתם משחקים, צוחקים, קופצים, מתחבקים, מתנשקים ואני יוצרת מזה מזכרת מרגשת שתנציח את הרגעים הקסומים של המשפחה שלכם.

סיימנו לצלם, ומה עכשיו?

הצילומים הסתיימו אך לא העבודה. את התמונות תקבלו לידיכם בלינק לתיבת האי מייל שלכם, ואם תרצו גם על גבי דיסק. כעת יש לכם עבודה: לבחור את התמונות שאתם רוצים לעבד, על פי החבילה שבחרתם. יש לציין כי כל התמונות מועברות אליכם באיכות הגבוהה ביותר. והתמונות אותן תרצו לעבד יעברו עיבוד קפדני הכולל ניקיון הפריים, חיתוך אם צריך, הדגשות שונות, חידוד/ריכוך, העלמת פצעים/שיערות מיותרות ופגמים שונים, הפיכה לשחור לבן על פי דעה מקצועית או בחירתכם. ועוד.

את התמונות המעובדות תקבלו בגודל מקסימלי באמצעות לינק לתיבת האי מייל שלכם, כך שתוכלו לבחור האם להדפיסן בגודל של תמונת קיר או אלבום בייתי.

בטיחות בסטודיו

בכל סוגי הצילומים הבטיחות קודמת לכל. במקרה של ילדים קטנים וגם גדולים על ההורה להיות אחראי ולהיות לעזר במקרים של השתוללות, בכי וכו', וכן יש להימנע מריצות, קפיצות מופרזות וכל דבר שעלול לגרום לפציעתו של הילד.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545