צילומי ניו בורן

במהלך הסשן, אצלם את התינוק בעת שהוא ישן ובזמן ערות. זהו צילום ספונטני וגם פיסולי, המתעד רגעים קסומים של אושר, של ראשוניות, תנוחות, חיוכים והבעות מתוקות של הרך הנולד, המשווים לתמונה את הקסם שלה, וכל זאת תוך מתן כבוד לרך הנולד ולצרכיו.

בצילומים אלו נעשה שימוש ברקעים שונים, פוף גדול עם שמיכות, בדים, בדי עיטוף, כובעים, סרטים, זרים, ביגוד מיוחד, סלסלות, מיטות, דליים ועוד. את האביזרים המגוונים שיש ברשותי, אני בוחרת בקפידה עבורכם, רוב האביזרים מיובאים ומותאמים במיוחד לצילום תינוקות רכים. כל הבדים והבגדים עוברים כמובן כביסה עדינה.

תמונות ניובורן

צילומי ה"ניו בורן" נעשים בסבלנות ורגישות להורים ולתינוק, והם תלויים כמעט לחלוטין במזג של תינוקכם ובקצב שלו. התינוק הוא שיכתיב לנו את זמני הצילום, זמני ההפסקות ולעיתים גם את האביזרים בהם נשתמש, כאשר בראש ובראשונה יושם דגש על הבטיחות והנוחות של התינוק.

אני מציעה לכם להגיע לסטודיו שלי, בו אני עושה את מירב המאמצים לספק לכם ההורים ולתינוקכם סביבה נעימה, בטוחה, רגועה ובייתית. אם אינכם יכולים להגיע או אינכם מעוניינים בכך, אני יכולה להגיע לביתכם מספר אביזרים ורקעים שנתאם מבעוד מועד.

תמונות ניובורן

סיימנו לצלם, ומה עכשיו?

הצילומים הסתיימו אך לא העבודה. את התמונות תקבלו לידיכם בלינק לתיבת האי מייל שלכם, ואם תרצו גם על גבי דיסק. כעת יש לכם עבודה: לבחור את התמונות שאתם רוצים לעבד.

יש לציין כי כל התמונות מועברות אליכם באיכות הגבוהה ביותר. והתמונות אותן תרצו לעבד יעברו עיבוד קפדני הכולל ניקיון הפריים, חיתוך אם צריך, הדגשות שונות, חידוד/ריכוך, העלמת פצעים/שיערות מיותרות ופגמים שונים, הפיכה לשחור לבן על פי דעה מקצועית או בחירתכם. ועוד.

את התמונות המעובדות תקבלו בגודל מקסימלי באמצעות לינק לתיבת האי מייל שלכם, כך שתוכלו לבחור האם להדפיסן בגודל של תמונת קיר או אלבום בייתי.

תמונות ניובורן

בטיחות בסטודיו

בכל סוגי הצילומים הבטיחות קודמת לכל. במקרה של תינוקות, אחד ההורים יהיה קרוב לתינוק בכל רגע נתון, ובמקרה של בכי או אי נוחות של התינוק ייתכן ונפסיק את הצילומים לצורך הרגעתו ולאחר מכן נחזור בהדרגה לסשן.

אין צורך להיבהל, דברים כאלה קורים, אך הדבר החשוב ביותר הוא שהתינוק יהיה בטוח וגם ירגיש כך.

הסטודיו מחומם בהתאם לטמפרטורה המתאימה לתינוקות, ויש לקחת זאת בחשבון מבחינת ביגוד עבורכם.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545