משפחת אופנהיים

הגענו אל הסטודיו של גיל ליום צילום עם התאומים בני עשרת החודשים שלנו.
האווירה בסטודיו, ביתית וחמימה וקבלת הפנים הנעימה עוזרת להשתחרר ולהרגיש בנוח, דבר שמתבטא היטב בצילומים הטבעיים והלא פורמאליים בהם נראינו נינוחים. התינוקות גם חשו באווירה הרגועה, שיחקו במגוון הצעצועים/פרופס שהציעו להם ואגב כך סיפקו לנו תמונות נהדרות.
במהלך היום גיל העמידה אותנו לצילומים משפחתיים, ביימה (עד כמה שניתן) את הילדים בעזרת אביזרים ובגדים אבל גם ניווטה את הצילומים לפי הרצונות והרעיונות שלנו וחשוב מכך אף צילמה את האינטראקציה הספונטנית שלנו עם הילדים ושלהם אחד עם השנייה מבלי שהיינו מודעים לכך תמיד – וזה ניפק תמונות כנות, מפתיעות ושובות לב.
בתום הסשן,  היינו בטוחים שהילדים לא שתפו מספיק פעולה וחששנו שהם אבדו סבלנות לפני ש"נכנסנו לקצב"…
הציפייה לתוצאות הייתה מותחת (במיוחד לסבתות, כמובן) אנחנו קיוונו לתמונה אחת משפחתית טובה והיינו מוכנים להסתפק בכך. לשמחתנו, הציפיה לא התממשה – היו הרבה מאוד תמונות טובות והמון תמונות מעולות.
בהינו בדיסק בלופ כמה וכמה פעמים והיה קשה לנו לבחור תמונות נבחרות לשלוח למשפחה, התגובות שקיבלנו היו נפעמות ונשלחו בגאווה לקרובים רחוקים מאוד מאוד…
עבורנו, התמונות של הילדים הן אוצר של ממש, למרות שילדים היום מצולמים ערב והשכם עם סמארטפונים למיניהם אין בכלל מקום להשוואה של התיעוד האובססיבי הזה לצילומים העשירים, הנקיים והמוקפדים שתפסה העדשה של גיל באותו היום.
אנחנו יכולים רק להמליץ בחום על החוויה ובדיעבד אנחנו מעריכים יותר את העובדה שבעזרת כישרונה ואופייה של גיל הצלחנו לשמר זכרון קסום מתקופה יפה כל-כך שחולפת כהרף עין – וזה, יקר מפז!!!
תודה מקרב לב.
שירז וסיוון אופנהיים

אופנהיים- סטודיו גיל לוין (6) אופנהיים- סטודיו גיל לוין (1) אופנהיים- סטודיו גיל לוין (2) אופנהיים- סטודיו גיל לוין (3) אופנהיים- סטודיו גיל לוין (4) אופנהיים- סטודיו גיל לוין (5)
X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545