צילומי תינוקות וילדים

בצילום מסוג זה נעשה שימוש ברקעים ואביזרים שונים שיוצרים עניין לתינוק ולילד. את הצילומים נעשה באווירה נינוחה ורגועה תוך כדי חווייה מעניינת לילדכם.

חלק מהצילומים יהיו של התינוק/הילד לבדו וחלקם ישולבו עם ההורים ו/או אחים, צילומים המבטאים את הקשר ההורי, האהבה והרוך וכן הקשר עם האחים במשפחה, האהבה, השובבות ובעיקר ה"ביחד".

אני מציעה לכם להגיע לסטודיו שלי, בו אני עושה את מירב המאמצים לספק לכם ההורים ולילדכם סביבה נעימה, בטוחה, רגועה ובייתית, או ללוקיישן שנקבע מראש לטבע, שם כמובן גם אגיע עם אביזרים והרבה שמחה ואהבה :)

רגעי הצילומים משקפים לנו את התמימות, השובבות, רגעי הצחוק של אותה התקופה בה הם נמצאים. הסטודיו שלי מלא באביזרים, צעצועים, סרטים לשיער, משחקים ועוד ועוד וכמובן שתמיד יש מקום לחפצים שהם חלק בלתי נפרד מהחיים של ילדכם ושהם כל-כך אוהבים ותמיד מוסיפים לצילומים.

ולאחר הצילומים, מה עושים?

העבודה שמגיעה אחרי הצילומים היא חלק בלתי נפרד מהצילומים עצמם. בסיום, אני שולחת לתיבת הדוא"ל שלכם קישור עם כל התמונות שצילמנו וכעת מגיעה האחריות שלכם - בחירת התמונות שתרצו לעבד על פי החבילה שבחרתם. כל התמונות נשלחות אליכם באיכות הגבוהה ביותר ואלה שיבחרו לעיבוד, יעברו עיבוד קפדני הכולל נקיון מלא של הפריים, חיתוך על פי צורך, הדגשות שונות, חידוד/ריכוך, העלמת פצעים/שיערות מיותרות ופגמים שונים, הפיכה לשחור לבן על פי דעה מקצועית או בחירתכם. ועוד ועוד.

התמונות אשר יעברו עיבוד ישלחו אליכם בגודל ובאיכות המקסימלית באמצעות קישור לתיבת הדוא"ל שלכם, כך שתוכלו לבחור האם להדפיסן לאלבום הבייתי, קנבס או כל תוצר אחר שתרצו לממש. כמובן שאצלי תוכלו גם כן לרכוש אלבום דיגיטלי איכותי ומעוצב בשלל גדלים, קנבסים או הדפסות על גבי עץ.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545