צילומי הריון

בזמן ההיריון אתם עוברים שינויים רבים פיזיים ורגשיים. גוף האישה עובר שינוייים פנימיים וחיצוניים המשפיעים גם על מצב הרוח והרגשות. הגבר גם הוא עובר שינויים רגשיים ויחד אתם מצפים לתינוק החדש שיצטרף למשפחה, בהתרגשות, באושר וגם בחשש, רגשות טבעיים לחלוטין.

אשמח לארח אתכם בסטודיו שלי או לפגוש אתכם במקום מהמם בטבע לחוויה בלתי נשכחת, במהלכה ננציח את היופי שבגוף ההיריוני ואת המשפחתיות המתהווה והזוגיות הפורחת שלכם.

לרשותך תלבושות, אביזרים, רקעים ועוד ליצרת סט צילומים מרגש ומקצועי, בתמונות שיישארו לך למזכרת מהתקופה הנפלאה הזו, ותוכלי לשלב בהם גם את בעלך וילדייך.

את הצילומים מומלץ לתאם כבר בשבועות 24-27 כדי להבטיח שהתאריכים המתאימים לכם יהיו פנויים עבורכם. זמן הצילום המועדף לצילומי היריון הוא בין השבועות 30-34 , כשהבטן טרם ירדה ואת לא מרגישה מסורבלת בתנועותייך.

סיימנו לצלם, ומה עכשיו?

הצילומים הסתיימו אך לא העבודה. את התמונות תקבלו לידיכם בלינק לתיבת האי מייל שלכם, ואם תרצו גם על גבי דיסק. כעת יש לכם עבודה: לבחור את התמונות שאתם רוצים לעבד, על פי החבילה שבחרתם. יש לציין כי כל התמונות מועברות אליכם באיכות הגבוהה ביותר. והתמונות אותן תרצו לעבד יעברו עיבוד קפדני הכולל ניקיון הפריים, חיתוך אם צריך, הדגשות שונות, חידוד/ריכוך, העלמת פצעים/שיערות מיותרות ופגמים שונים, הפיכה לשחור לבן על פי דעה מקצועית או בחירתכם. ועוד.

את התמונות המעובדות תקבלו בגודל מקסימלי באמצעות לינק לתיבת האי מייל שלכם, כך שתוכלו לבחור האם להדפיסן בגודל של תמונת קיר או אלבום בייתי.

בטיחות בסטודיו

בכל סוגי הצילומים הבטיחות קודמת לכל. הצילומים מתנהלים בקצב שנוח לכם, ונערכים בהתאם למצבה הבריאותי של האישה, כמו גם התנוחות איתן היא מרגישה בנוח.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545