היי, אני גיל לוין, אמא לזואי, גאיה, תיאה ולארה, ושני כלביי האהובים זיסה וזאוס, ואשתו של אלעד. צלמת, בוגרת המדרשה לצילום גיאוגרפי -"מסע אחר" (מסלול תלת שנתי). אני מתמחה בצילומי ניו בורן, צילומי ילדים, צילומי משפחה, צילומי בת/בר מצווה וצילומי היריון.

את דרכי בעולם הצילום התחלתי עוד בתיכון בלימודי אומנות, עיצוב וצילום. מהרגע בו התוודאתי לנייר הצילום בתוך תבנית הכימיקלים נשביתי בקסם. עבדתי שעות רבות בחדר חושך ובחוץ – מאחורי המצלמה.
בהמשך למדתי צילום בבית הספר "קאמרה אובסקורה, ולאחר מכן,  תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה תל אביב, תקשורת בביה"ס לעיתונאות ותקשורת "כותרת" ומסלול תלת שנתי במדרשה לצילום גיאוגרפי "מסע אחר".

עם לידת בתי הבכורה, בער בי הצורך לתעד כל פסיק מחייה (וכך גם בהמשך כשנולדו הבנות האחרות), יחד עם זאת, התחלתי ללמוד את תחום צילום הניו בורן והמשפחה, ועשיתי זאת גם בעזרתם של קורסים אצל צלמים בכירים בעולם.  במהלך השנים צילמתי עבור חברות, משרדים, ימי כיף, ימי הולדת, בני מצווה ואף עבדתי כעורכת באתר האינטרנט של עיתון יומי מוביל, תפקדתי כ"סטודיו נייד" ולאחר מכן פתחתי את הסטודיו שלי, בו אני מצלמת עד היום.

הסטודיו הוקם מתוך שילוב בין שתי האהבות שלי – ילדים וצילום, מתוך מטרה להנציח את הרגעים הקסומים של החיים: רגעי הציפייה לתינוק שעומד להגיע, רגעי האושר בהסתכלות על התינוק החדש ובמגע עמו, רגעי השמחה של ילדים משתוללים ומשחקים והרגעים הכי קסומים של המשפחה ביחד. הסטודיו מציע מגוון רחב של אביזרים, צעצועים ופרטי לבוש אשר באמצעותם ניתן להשיג מגוון רחב של תמונות. הצילומים מתנהלים באווירה נינוחה ואינטימית בסטודיו ממוזג ופרטי.

את עבודותיי אני עורכת בקפידה ומתמקדת בקשר בין המצולמים, ובאהבה המוקרנת מכל אחד מאיתנו היישר אל עדשת המצלמה שלי.

אני מזמינה אתכם לחווייה משפחתית מהנה המגיעה עם מזכרת של הרגעים המרגשים ביחד. הסטודיו פתוח בימים ראשון עד חמישי. ניתן לקבוע צילומים גם לימי שישי בתיאום מראש.

לתיאום מועד צילום ניתן לפנות בטלפון 0546446545, במייל: studio@gillevene.co.il או באמצעות עמוד צור קשר באתר.

כמו כן, אני מזמינה אתכם להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלי וחשבון האינסטגרם שלי.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545