צילומי בוק בר מצווה

מזל טוב! הגעת לגיל מצוות, גיל מיוחד ומרגש המסמל תחילתו של שינוי גדול בחייך – מעבר מהילדות לנערות.

צילומי בר מצווה מתמקדים בנער יום ההולדת כמובן, אך גם עם דגש משפחתי אם תרצו. ההורים ו/או האחים גם כן מוזמנים להגיע לצילומים לעזור לך, להצחיק אותך, לאהוב איתך, להצטלם איתך ולעשות ביחד כיף כמו שאתם רגילים.

הדגש ביום זה הוא עליך  בדגש על מי שאתה – בגדים אופייניים אהובים, תחביבים, חלומות, אהבות ועוד.

הצילומים נערכים הן בסטודיו המאובזר ע"ג רקעים שונים ובתאורת סטודיו מקצועית וגם בטבע, 3-4 לוקיישנים בחוץ, בתאורה הכי מחמיאה – תאורת יום טבעית. טרם הצילומים נשוחח טלפונית ונתאם היכן נצלם, על מה נשים את הדגש (תחביבים/רצונות/אהבות וכו') וכך ניצור יחד את הבוק שהכי יתאים לך.

סיימנו לצלם, ומה עכשיו?

הצילומים הסתיימו אך לא העבודה. את התמונות תקבלו לידיכם בלינק לתיבת האי מייל שלכם, ואם תרצו גם על גבי דיסק. כעת יש לכם עבודה: לבחור את התמונות שאתם רוצים לעבד, על פי החבילה שבחרתם. יש לציין כי כל התמונות מועברות אליכם באיכות הגבוהה ביותר. והתמונות אותן תרצו לעבד יעברו עיבוד קפדני הכולל ניקיון הפריים, חיתוך אם צריך, הדגשות שונות, חידוד/ריכוך, העלמת פצעים/שיערות מיותרות ופגמים שונים, הפיכה לשחור לבן על פי דעה מקצועית או בחירתכם. ועוד.

את התמונות המעובדות תקבלו בגודל מקסימלי באמצעות לינק לתיבת האי מייל שלכם, כך שתוכלו לבחור האם להדפיסן בגודל של תמונת קיר או אלבום בייתי.

כמו כן, כמובן, תקבלו אלבום מעוצב ומהודר בכריכה קשה. האלבום הסטנדרטי הוא בגדול 30X60 ומכיל כ-50 תמונות. כמובן, לבחירתכם גדלים וסוגי אלבומים שונים.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו 054-6446545